نصب کولر گازی
آیکون کولر گازی بنفش

نصب کولر گازی در تهران

در گذشته، از پنکه و سپس از کولر های آبی برای خنک کردن فضا استفاده می شد. اما امروزه بیشتر از کولر ها و اسپیلت برای هم سرمایش و هم گرمایش استفاده می شود و کم کم جایگاه کولرهای آبی را پر کردند. اما سوال اینجا است که به کدام نمایندگی و افراد برای نصب کولر گازی در تهران اعتماد کنیم و آنها را در محل کار یا زندگی خود راه بدهیم؟ چگونه می توانیم یک نصاب کولر گازی خوب پیدا کنیم؟

نصب کولرگازی یکی از اقدام های مهم و ضروری است که دو راه برای انجام آن بیشتر ندارید! اگر خودتان تجربه کافی در نصب کولرگازی اسپلیت دارید، بهتر است خودتان آن را انجام دهید، درغیر اینصورت از یک نصاب حرفه ای و خبره استفاده کنید. لازم است بدانید: نصب و راه اندازی کولر گازی بسیار مهم است، چرا که اگر به درستی نصب نشود می تواند شما را به دردسرهای زیادی بیندازد و در هنگام فعالیت صداهای نا به هنجاری شنیده شود. از این رو پیشنهاد می شود برای نصب و راه اندازی کولر گازی از یک سرویسکار حرفه ای استفاده نمایید. حال ما در این مطلب می خواهیم شما را با یک نصاب و کارشناس تخصصی برای نصب و راه اندازی کولر گازی آشنا کنیم. با ما همراه باشید.

در این بخش می خوانید:

نصب کولر گازی نصب کولرگازی در تهران

نصب کولر گازی نصب کولرگازی در تهران

هزینه و قیمت نصب کولر گازی

هزینه نصب کولرگازی با توجه به شرایط نصب اسپلیت و مقدار لوله مصرفی هنگام نصب متغیر می باشد. لطفا قبل از درخواست ارسال نصاب، به صورت تلفنی هزینه های نصب را بررسی کنید.

قیمت نصب و رته اندازی کولرگازی تنها یک نکته است که باید در نظر بگیرید. به عنوان مثال، شما همچنین به یک نصاب برای ارزیابی خانه شما برای نصب نیاز دارید. معمولاً آنها برای خدمات هزینه ای هم به عنوان دستمزد و هم ایاب و ذهاب دریافت می کنند. ممکن است فکر کنید از آنجایی که از قبل کانال کشی دارید پس هزینه نصب شما کمتر خواهد بود. در هر صورت، این امر همیشه صادق نخواهد بود.

نصاب از یک روش استاندارد صنعتی به نام ممیزی باری برای تعیین نیازهای خنک کننده منزل شما استفاده می کند. محاسبات به آنها کمک می کند تا بفهمند خانه شما چقدر گرم می شود و برای خنک ماندن به چه اندازه واحد کولرگازی نیاز دارد. هزینه راه اندازی کولرگازی می تواند بسیار متفاوت باشد و به عوامل مختلفی بستگی دارد. هزینه نصب شما نیز به نوع سیستمی که انتخاب می کنید بستگی دارد.

نصاب کولر گازی اسپلیت

زمانی که کولر گازی اسپلیت بخرید و گرمای غیرقابل تحملی را در فضا داشته باشید، ممکن است مجبور شوید با نصاب کولر گازی اسپلیت را به محل بخوانید و راه اندازی آن را به او بسپارید. نصاب کولر گازی اسپلیت مهارت کار با الکترونیک و برق را دارد و ترفندهای انواع کولر گازی ها را در برندهای مختلف می دانند.

نصابان کولر گازی با تجهیزات لازم کولر گازی ها را نصب می کنند و همچنین راه اندازی و نگهداری منظم سیستم های تهویه مطبوع موجود را برای مکان های تجاری و منازل مسکونی انجام می دهند. با این اوصاف، نصابان کولر گازی ایران اسپلیت در سراسر تهران مورد تقاضا هستند و همیشه آماده خدمت رسانی به شما عزیزان می باشند.

قیمت نصب کولر گازی هزینه دستمزد و تعرفه نصب و راه اندازی کولرگازی

قیمت نصب کولر گازی هزینه دستمزد و تعرفه نصب و راه اندازی کولرگازی

خدمات نصب و راه اندازی کولر گازی در محل با ایران اسپیلت

ایران اسپلیت یکی از مجموعه های متخصص و ارزان قیمت در تهران است که سالهاست در زمینه نصب کولرگازی و سایر لوازم خانگی تبحر خاصی داشته و تواسته با کمترین نرخ تعمیرات، مشتریان بسیاری را به خود جلب کند. هر کدام از کارشناسانی که در این مجموعه فعالیت می کنند هرسال با گذراندن بهترین دوره های آموزشی و آشنایی با محصولات جدید، بهترین افراد برای نصب و راه اندازی کولر گازی شما خواهند بود. در واقع یکی از مهمترین دلیل برای اینکه نصب و راه اندازی کولر گازی خود را به سرویسکاران بسپارید، تسلط آنها به تمام نقاط ضعف و قوت کولر گازی می باشد و می توانند در کمترین زمان ممکن به مشکل کولر شما پی ببرند و آن را حل نمایند. همچنین نصب و راه اندازی کولر گازی بسیار مهم است و در صورت خوب نصب نشدن می تواند مشکل ساز باشد که در این زمینه هم پیشنهاد می کنیم با ایران اسپلیت هماهنگ کنید و نصب و راه اندازی کولر گازی را به آنها بسپارید.

شرکت ایران اسپلیت اقدام به نصب کولرگازی های زیر می کند:

نصب کولرگازی سامسونگ

سیستم‌های کولر گازی سامسونگ راه‌حل مناسبی را برای هر محیط با انعطاف‌پذیری طراحی، راحتی برتر و عملکرد عالی ارائه می‌دهند. کولر گازی های سامسونگ شامل واحدهای خارجی و داخلی است که از طریق لوله‌کشی مبرد به واحد داخلی متصل می‌شوند تا سرمایش و گرمایش را برای محیط فراهم کنند. واحدهای بیرونی می توانند ظرفیت را بر اساس نیازهای هر محیط تعدیل کنند، بنابراین با عدم کارکردن با ظرفیت 100% و بهبود آسایش افراد با حفظ دما در حد نیاز در هر محیط، در مصرف انرژی صرفه جویی می کنند. اگر شما هم برند سامسونگ را برای محیط خود انتخاب کرده اید پس حتما به نصب کولر گازی سامسونگ در تهران نیاز دارید.

تیم مجرب ما نصابان کولر گازی سامسونگ هستند که راه حل های نصب و راه اندازی اسپلیت Samsung را برای خانه ها و مشاغل در سراسر تهران ارائه می دهند. ایجاد سیستم کنترل آب و هوای عالی برای ساختمان شما اولویت اصلی ما است. نصاب های کولر گازی سامسونگ ما می توانند مشاوره تخصصی در مورد نصب و راه اندازی کولرگازی سامسونگ ایده آل برای خانه یا محل کار شما ارائه دهند.

نحوه نصب کولرگازی گری

ایران اسپلیت در مورد انواع مختلف کولرگازی Gree  خدمات نصب و راه اندازی ارائه می دهد. گری طیف گسترده ای از کولر گازی ها را ارائه می دهد. مدل های مختلف با قیمت های متفاوت در بازار موجود است. خدمات نصب کولرگازی گری به موقع توسط نصابان مجرب انجام می شود.

اولین قدم برای نصب کولرگازی گری جدید این است که اندازه مورد نیاز خود را تعیین کنید. شما نمی خواهید دستگاهی بدون قدرت کافی برای خنک کردن فضای خود داشته باشید، و خرید یک تهویه مطبوع بسیار بزرگ می تواند گران تر و راحت تر باشد. در هر صورت بعد از خرید به نصب نیاز پیدا می کنید که اگر اصولی انجام نشود پول خود را دور ریخته اید.

نصب کولر گازی در تهران نصب کولرگازی سامسونگ گری جنرال مدیا ال جی

نصب کولرگازی در تهران نصب کولرگازی سامسونگ گری جنرال مدیا ال جی

نمایندگی نصب کولر گازی جنرال

برند جنرال که فوجیتسو جنرال نیز نامیده می شود یک برند ژاپنی تهویه مطبوع تولید کننده کولر گازی اسپلیت است که دفتر مرکزی آن در چنای قرار دارد. General کاتالوگ کاملی از کولر گازی های مختلف از پنجره ای تا اسپلیت، از کاستی گرفته تا داکت را ارائه می دهد که نیازهای خنک کننده مسکونی و صنعتی را به طور یکسان برآورده می کند. اگر شما هم دارای کولر گازی جنرال هستید پس به نمایندگی نصب کولرگازی جنرال نیاز دارید. همانطور که می دانید جنرال هر نوع کولر گازی اعم از کولر گازی اسپلیت اینورتر و غیر اینورتر جنرال را ارائه می دهد.

شما برای نصب و راه اندازی کولرگازی جنرال باید از یک نصاب حرفه ای کمک بگیرید. به همین جهت می توانید برای راه اندازی آن از تیم ایران اسپلیت کمک بگیرید. نصب اصولی کولر گازی جنرال از هزینه های تعمیر و نگهداری اضافی شما جلوگیری می کند و عمر دستگاه شما را نیز بیشتر می کند.

مرکز رسمی نصب کولر گازی ال جی

LG یک شرکت معروف توسعه فناوری است، اما شاید متوجه نشده باشید که این شرکت تهویه مطبوع با راه حل های گرمایش و سرمایش را نیز به مشتریان در سراسر جهان ارائه می دهد. ال‌جی محصولات گرمایشی و سرمایشی هم برای مشتریان مسکونی و هم برای مشتریان تجاری دارد. این شرکت فناوری عظیم در سراسر تهران نیز مرکز رسمی نصب و راه اندازی کولرگازی ال جی دارد که خدمات راه اندازی کولر گازی ال جی را ارائه می دهند. علاوه بر این، ایران اسپلیت نمایندگی مرکزی و رسمی نصب کولرگازی ال جی می باشد.

انجام نصب کولرگازی اسپلیت ایرانی

نصب کولرگازی فرآیند ساده ای نیست. تلاش برای نصب یک واحد یا استفاده از یک شرکت یا فرد بدون مجوز ایده خوبی نیست! ایران اسپلیت خدمات نصب کولرگازی اسپلیت ایرانی با کیفیت بالا در واحدهای تهویه مطبوع تجاری و مسکونی را با استفاده از تجهیزات حرفه ای کولر گازی و با هزینه کم را برای شما ارائه می دهد. ما فقط از تکنسین ها و نصابان واجد شرایط برای نصب و راه اندازی کولرگازی در تهران استفاده می کنیم که کولر گازی اسپلیت ایرانی را نصب می کنند. بخش نصب و راه اندازی کولرگازی در تهران ایران اسپلیت فقط مجرب ترین و با تجربه ترین نصاب های کولر گازی را در تهران و سایر مناطق اطراف آن استخدام می کند.

اجرای نصب کولرگازی ایران رادیاتور

نصب کولرگازی ایران رادیاتور – چه در ساخت و ساز جدید و چه در خانه ای که در گذشته فقط دارای واحدهای پنجره ای بوده است – یک کار مهم است. نصب شامل افزودن کانال کشی و همچنین کنترل کننده هوا، کمپرسور، دریچه ها و سایر تجهیزات را شامل می شود. از آنجایی که نصب کولرگازی ایران رادیاتور در تهران کار ساده ای نیست، نمی خواهید به انجام آن به کسی اعتماد کنید. اجازه دهید ایران اسپلیت در این کار بزرگ با شما همکاری کند.

مراحل نصب کولر گازی

مراحل نصب کولر گازی

چگونه کولر گازی خود را راه اندازی کنیم؟

بعد از خرید کولر گازی، اولین چیزی که فکر افراد را به خود درگیر می کند، نصب کولرگازی است. برای اینکه بتوانید یک نصاب پیدا کنید، کافیست کلمه موردنظرتان را گوگل کنید تا لیستی از نصابان بر روی صفحه بیاید، منتها پیدا کردن یک نصاب حرفه ای حرف اول را می زند.

ایران اسپیلت در زمینه نصب کولر گازی در تهران با توجه به توانمندی و آیتم های ویژه ای که دارد، رتبه خوبی را به خود اختصاص داده است. کیفیت بالا در کنار هزینه پایین، توانسته نظر خیلی از مشتریان را به این مجموعه حرفه ای جذب کند. اگر به دنبال یک نصاب مقرون به صرفه و متخصص در تهران هستید، ایران اسپیلت می تواند یک گزینه ایده آل باشد، همچنین می توانید در هر مکانی که هستید، سفارش خود را در ایران اسپلیت ثبت کنید.

مجموعه ایران اسپیلت دارای کادری مجرب و حرفه ای در زمینه نصب انواع مدل ها و برندهای کولر گازی است و کلیه امور مربوط به کولرگازی از جمله لوله کشی کولرگازی را به شما ارائه می دهد.

روش نصب کولرگازی روی دیوار

کولر گازی دیواری را می توان حتی زمانی که در دسترس بودن هوای مرکزی در یک اتاق امکان پذیر نیست نصب کرد. روش نصب تقریباً شبیه به کولر گازی پنجره ای است. در اینجا در پنج مرحله ساده، برخی از جنبه های مختلف در روش نصب کولرگازی روی دیوار آورده شده است. مهم ترین نکته در نصب کولرگازی دیواری این است که بهترین نقطه نصب را روی دیوار خود قرار دهید که بتواند کل اتاق را به طور متقارن پوشش دهد. محل مناسب نصب باید جایی باشد که حصول اطمینان از اینکه جریان هوا به طور مساوی در قسمت های مختلف اتاق توزیع می شود و همچنین بهترین ظاهر را نیز دارد حاصل شود. ترجیحاً بخشی از دیوار را باید انتخاب کنند که فاقد سیم کشی داخلی، لوله و اتصالات الکتریکی باشد.

متد نصب کولرگازی در بالکن

برای آپارتمان های کوچک، بالکن ها یک منطقه اضافی هستند که می توان به طور موثر از آن ها استفاده کرد. در این راستا، بسیاری از کاربران می خواهند کولر گازی را روی بالکن یا ایوان نصب کنند، اما نمی دانند این کار را چگونه انجام دهند. به همین دلیل بهتر است از یک نصاب کولر گازی کمک بگیرید تا تمام مراحل نصب کولرگازی در بالکن را به راحتی برای شما انجام دهد تا واحد خارجی به هیچ عنوان آسیب نبیند.

قبل از نصب کولرگازی در بالکن – تمام مزایا و معایب را تجزیه و تحلیل کنید تا تصمیم درست بگیرید. برای مثال، اگر باکن خانه قدیمی است کمی باید آن را از لحاظ ساختاری تقویت کرد. واحد خارجی دارای جرم قابل توجهی است که گاهی اوقات به وزن افراد معمولی می رسد، بنابراین باید پاراپت فلزی تقویت شود. اگر سقف بالکن با واحد همپوشانی نداشته باشد، لازم است یک سایبان محافظ از مواد بادوام روی آن نصب شود. لوله پلاستیکی تخلیه میعانات گازی به گونه ای نصب شده است که از پایین برای همسایگان مشکل ایجاد نکند.

نصب پنل کولر گازی

نصب پنل کولر گازی

ارائه نصب کولرگازی پنجره ای

شما یک سیستم کولر گازی پنجره ای برای خنک کردن اتاق یا آپارتمان خود خریداری کرده اید. حالا زمان نصب کولرگازی پنجره ای است! خوشبختانه، فقط چند دقیقه طول می کشد. مطمئن باشید که پنجره ای که انتخاب کرده اید به پریز برق نزدیک باشد تا سیم کولر گازی پنجره ای را بتوان به آن متصل کرد. شما می توانید برای  راه اندازی کولرگازی پنجره ای خود از یک نصاب کولر گازی اسپلیت کمک بگیرید.

نصب پنل کولرگازی و کولر گازی دو پنل

به هنگام نصب پنل کولرگازی و نصب کولرگازی دو پنل به جایگاهی که پنل ها در آن نصب می شوند باید توجه کرد که شرایط لازم را داشته باشند. برای نصب پنل کولر گازی باید نصاب حرفه ای اقدام به نصب پلیت پنل و سپس پیچ کردن آن به پلیت کند. برای نصب و راه اندازی کولرگازی دو پنل نیز به همین شکل باید عمل کرد با این تفاوت که دارای 2 یونیت داخلی و یک یونیت خارجی است.

مراحل و اقدامات راه اندازی کولر گازی

یکی از مهمترین موارد بعد از خرید کولر گازی، نصب کولرگازی و راه اندازی آن است. در خیلی از موارد افراد از همان فروشگاهی که کولر را خریداری کرده اند، در رابطه با نصب و راه اندازی کولرگازی هم هم پرس و جو کرده و غالبا فروشگاه نصاب خودش را به منزل این افراد می فرستد تا نصب و راه اندازی کولر گازی را انجام دهد.

گاهی اوقات هم هر نمایندگی برای خودش یک نصاب جداگانه دارد که با توجه به برندی که انتخاب می کنید کافیست با یک تماس، با نصاب موردنظر برای نصب و راه اندازی کولر گازی هماهنگ کنید. منتها همیشه هم اینگونه نیست و در بیشتر اوقات بایستی برای نصب کولر خودتان به دنبال نصاب باشید که ما قصد داریم بهترین و تخصصی ترین مرکز نصب و راه اندازی کولر گازی را برایتان معرفی کنیم تا تنها با یک تماس در کوتاهترین زمان کولر گازی خود را نصب کنید.

راه اندازی کولر گازی نصب کولرگازی

راه اندازی کولر گازی نصب کولرگازی

اما ابتدا بدانید که برای نصب چه اقداماتی صورت می گیرد.

نخستین کاری که یک نصاب برای شما انجام دهد نصب تراز شده سینی پنل برای نگهداری پنل داخلی با فاصله 10 تا 30 سانتی متری از سقف و ایجاد یک پایه زمینی یا دیواری برای کندانسور است. سپس اقداماتی نظیر نصب لوله کشی کولر گازی و وکیوم کردن لوله ها، پرچ لوله، سیم کشی، شارژ گاز و غیره می باشد.

 1. تعیین محل نصب واحد داخلی
 2. علامت گذاری محل نصب
 3. قطع کردن برق محل نصب
 4. لوله کشی و سیم کشی در صورت نیاز
 5. ایجاد سوراخ ها برای پیچ ها
 6. نصب اسپلیت
 7. تکمیل مراحل نصب
 8. وصل کردن برق محل

نکات مهم در نصب و راه اندازی کولر گازی:

 • نصب تراز شده دستگاه برای جلوگیری از پخش نامساوی گاز
 • دستگاه در معرض مستقیم نور خورشید نباید نصب شود
 • جلوگیری از ورود و خروج هوا به محیطی که دستگاه در آن نصب است
 • نصب پنل داخلی در محیطی با توزیع یکسان گرما و سرما
 • تمیز کردن لوله ها با گاز ازت قبل از نصب
 • جلوگیری از مسدود شدن ورودی و خروجی دستگاه
 • در صورت نصب دو کندانسور، ورودی یک کندانسور روبه روی خروجی کندانسور دیگر نباشد
 • عدم نصب کندانسور در سمت موافق وزش باد به سمت پروانه های آن
 • نصب کندانسور در سایه
 • انجام نشت یابی بعد از لوله کشی
 • به حداقل رساندن مسیر لوله کشی برای جلوگیری از خم کردگی لوله
 • توجه به سایز لوله ها

سایر خدمات ما

برای مشاوره تماس بگیرید