نصب کولر گازی
آیکون کولر گازی بنفش

خدمات نصب و راه اندازی کولر گازی در محل

در گذشته، از پنکه و سپس از کولر های آبی برای خنک کردن فضا استفاده می شد. اما امروزه بیشتر از کولر ها و اسپیلت برای هم سرمایش و هم گرمایش استفاده می شود و کم کم جایگاه کولرهای آبی را پر کردند. اما سوال اینجا است که به کدام نمایندگی و افراد برای نصب اعتماد کنیم و آنها را در محل کار یا زندگی خود راه بدهیم؟ چگونه می توانیم یک نصاب خوب پیدا کنیم؟

نصب کولر گازی یکی از اقدام های مهم و ضروری است که دو راه برای انجام آن بیشتر ندارید! اگر خودتان تجربه کافی در نصب کولر گازی دارید، بهتر است خودتان آن را انجام دهید، درغیر اینصورت از یک نصاب حرفه ای و خبره استفاده کنید. لازم است بدانید: نصب و راه اندازی کولر گازی بسیار مهم است، چرا که اگر به درستی نصب نشود می تواند شما را به دردسرهای زیادی بیندازد و در هنگام فعالیت صداهای نا به هنجاری شنیده شود. از این رو پیشنهاد می شود برای نصب و راه اندازی کولر گازی از یک سرویسکار حرفه ای استفاده نمایید. حال ما در این مطلب می خواهیم شما را با یک نصاب و کارشناس تخصصی برای نصب و راه اندازی کولر گازی آشنا کنیم. با ما همراه باشید.

چگونه کولر گازی خود را راه اندازی کنیم؟

بعد از خرید کولر گازی، اولین چیزی که فکر افراد را به خود درگیر می کند، نصب کولر گازی است. برای اینکه بتوانید یک نصاب پیدا کنید، کافیست کلمه موردنظرتان را گوگل کنید تا لیستی از نصابان بر روی صفحه بیاید، منتها پیدا کردن یک نصاب حرفه ای حرف اول را می زند.

ایران اسپیلت در زمینه نصب کولر گازی با توجه به توانمندی و آیتم های ویژه ای که دارد، رتبه خوبی را به خود اختصاص داده است. کیفیت بالا در کنار هزینه پایین، توانسته نظر خیلی از مشتریان را به این مجموعه حرفه ای جذب کند. اگر به دنبال یک نصاب مقرون به صرفه و متخصص در تهران هستید، ایران اسپیلت می تواند یک گزینه ایده آل باشد، همچنین می توانید در هر مکانی که هستید، سفارش خود را در ایران اسپلیت ثبت کنید.

مجموعه ایران اسپیلت دارای کادری مجرب و حرفه ای در زمینه نصب انواع مدل ها و برندهای کولر گازی است و کلیه امور مربوط به کولرگازی از جمله لوله کشی کولرگازی را به شما ارائه می دهد.

نصب و راه اندازی کولر گازی

یکی از مهمترین موارد بعد از خرید کولر گازی، نصب کولر گازی و راه اندازی آن است. در خیلی از موارد افراد از همان فروشگاهی که کولر را خریداری کرده اند، در رابطه با نصب کولر گازی هم هم پرس و جو کرده و غالبا فروشگاه نصاب خودش را به منزل این افراد می فرستد تا نصب و راه اندازی کولر گازی را انجام دهد.

گاهی اوقات هم هر نمایندگی برای خودش یک نصاب جداگانه دارد که با توجه به برندی که انتخاب می کنید کافیست با یک تماس، با نصاب موردنظر برای نصب و راه اندازی کولر گازی هماهنگ کنید. منتها همیشه هم اینگونه نیست و در بیشتر اوقات بایستی برای نصب کولر خودتان به دنبال نصاب باشید که ما قصد داریم بهترین و تخصصی ترین مرکز نصب و راه اندازی کولر گازی را برایتان معرفی کنیم تا تنها با یک تماس در کوتاهترین زمان کولر گازی خود را نصب کنید.

اما ابتدا بدانید که برای نصب چه اقداماتی صورت می گیرد.

نخستین کاری که یک نصاب برای شما انجام دهد نصب تراز شده سینی پنل برای نگهداری پنل داخلی با فاصله 10 تا 30 سانتی متری از سقف و ایجاد یک پایه زمینی یا دیواری برای کندانسور است. سپس اقداماتی نظیر نصب لوله کشی کولر گازی و وکیوم کردن لوله ها، پرچ لوله، سیم کشی، شارژ گاز و غیره می باشد.

نکات مهم در نصب و راه اندازی کولر گازی:

 • نصب تراز شده دستگاه برای جلوگیری از پخش نامساوی گاز
 • دستگاه در معرض مستقیم نور خورشید نباید نصب شود
 • جلوگیری از ورود و خروج هوا به محیطی که دستگاه در آن نصب است
 • نصب پنل داخلی در محیطی با توزیع یکسان گرما و سرما
 • تمیز کردن لوله ها با گاز ازت قبل از نصب
 • جلوگیری از مسدود شدن ورودی و خروجی دستگاه
 • در صورت نصب دو کندانسور، ورودی یک کندانسور روبه روی خروجی کندانسور دیگر نباشد
 • عدم نصب کندانسور در سمت موافق وزش باد به سمت پروانه های آن
 • نصب کندانسور در سایه
 • انجام نشت یابی بعد از لوله کشی
 • به حداقل رساندن مسیر لوله کشی برای جلوگیری از خم کردگی لوله
 • توجه به سایز لوله ها
نصب کولر گازی با ایران اسپیلت

ایران اسپلیت یکی از مجموعه های متخصص و ارزان قیمت در تهران است که سالهاست در زمینه نصب کولر گازی و سایر لوازم خانگی تبحر خاصی داشته و تواسته با کمترین نرخ تعمیرات، مشتریان بسیاری را به خود جلب کند. هر کدام از کارشناسانی که در این مجموعه فعالیت می کنند هرسال با گذراندن بهترین دوره های آموزشی و آشنایی با محصولات جدید، بهترین افراد برای نصب و راه اندازی کولر گازی شما خواهند بود. در واقع یکی از مهمترین دلیل برای اینکه نصب و راه اندازی کولر گازی خود را به سرویسکاران بسپارید، تسلط آنها به تمام نقاط ضعف و قوت کولر گازی می باشد و می توانند در کمترین زمان ممکن به مشکل کولر شما پی ببرند و آن را حل نمایند. همچنین نصب و راه اندازی کولر گازی بسیار مهم است و در صورت خوب نصب نشدن می تواند مشکل ساز باشد که در این زمینه هم پیشنهاد می کنیم با ایران اسپلیت هماهنگ کنید و نصب و راه اندازی کولر گازی را به آنها بسپارید.

هزینه و قیمت نصب و راه اندازی کولر گازی

هزینه نصب کولر گازی با توجه به شرایط نصب اسپلیت و مقدار لوله مصرفی هنگام نصب متغیر می باشد.

لطفا قبل از درخواست ارسال نصاب، به صورت تلفنی هزینه های نصب را برسی کنید.

برای مشاوره تماس بگیرید