جزئیات محصول

توضیحات

گاز R406 ترکیبی از سه جزء کلرودی فلوئورومتان (R-22)، ایزوبوتان (R-600a) و کلرودیفلوئوراتان (R-142b) در نسبت 55/4/41 است. این مبرد به عنوان یک جایگزین قطره ای برای R-12 طراحی شده است که با لوبریکانت های معمولی روغن معدنی مورد استفاده در سیستم های R-12 سازگار است.

از آنجا که این مخلوط زئوتروپیک است، دارای طیف وسیعی از نقاط جوش است که می تواند اثربخشی عناصر انتقال حرارت در تجهیزات تبرید را افزایش دهد.

گازهای ایران اسپیلت از کیفیت بالایی برخوردار هستند که همین امر موجب محبوبیت انها شده است. ایران اسپیلت گاز R406 را با کیفیت مناسب و قیمت فروش مقرون به صرفه و خرید با شرایط ویژه را برای کاربران فراهم کرده است.

کاربرد گاز R406

گاز مبرد R406A برای تهویه مطبوع اتومبیل و تبرید خانگی مناسب است. علاوه بر این، جایگزینی قطره ای برای R12 می باشد و در اسپیلت ها و کولرهای گازی کاربرد دارد و به طور گسترده ای مورد استفاده قرار می گیرد. علاوه بر این، این گاز مقرون به صرفه است و قیمت مناسبی دارد.

خواص فیزیکی و شیمیایی گاز R 406

این گاز به محیط زیست ضرر نمی رساند و در گروه گازهای زیست محور قرار گرفته است. چرا که کمترین اثرات مخرب را خصوصا در لایه ازن ایجاد می کند. همچنین گاز R 406 ماندگاری و دوام بالایی در سیستم های تهویه و یا تبریدی دارد. موقع شارژ گاز R 406 حتما باید در حالت مایع شارژ شود. باید توجه داشته باشید که میزان فشار برگشت و رفت گاز R406 حدودا ۲۰ درصد بیشتر از گاز R22 می باشد. روغن مناسب آنها الکل بنزن و پلی استر می باشد.

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “گاز R406”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای مشاوره تماس بگیرید