جزئیات محصول

خرید کنتاکتور کولر گازی

250,000 تومان

کنتاکتور

مقایسه

این محصول را به اشتراک بگذارید

توضیحات

کنتاکتور کولر گازی بخشی از سیستم تهویه هوا است که جریان برق را در داخل واحد کنترل می کند. وقتی AC خود را خاموش می کنید ، کنتاکتور بالا می رود و قدرت را مسدود می کند. هر بار که کولر گازی را روشن می کنید، کنتاکتور پایین می آید و به برق اجازه می دهد تا وارد سیستم شود. هنگامی که خانه شما به دمای تنظیم شده روی ترموستات رسید، مجدداً کنتاکتور بالا می رود.

با گذشت زمان، کنتاکتورها سایش و پارگی را تجربه می کنند. این می تواند منجر به گرمای بیش از حد شود. در نتیجه، کولر گازی شما روشن نمی شود. از آنجایی که نمی خواهید کولر گازی یا اسپیلت در گرم ترین ماه های سال از کار بیفتد، به این علامت ها توجه کنید که زمان تعویض کنتاکتور است: واحد کندانسور هرگز خاموش نمی شود. کولر گازی صدا می دهد و روشن نمی شود. کولر گازی صدای زیادی می دهد. قبل از جدا کردن کنتاکتور، برق را از سیستم تهویه مطبوع قطع کنید.

کنتاکتورها به اشکال مختلف با ظرفیت ها و ویژگی های مختلفی ارائه می شوند. بر خلاف قطع کننده مدار ، یک کنتاکتور قصد قطع جریان اتصال کوتاه را ندارد. اندازه فیزیکی کنتاکتورها از یک وسیله کوچک به اندازه برداشتن با یک دست گرفته، تا دستگاه های بزرگ متغیر است.

کنتاکتورها برای کنترل موتورهای برقی، روشنایی، گرمایش، بانک های خازن، اواپراتورهای حرارتی و سایر بارهای الکتریکی استفاده می شوند. یکی از رایج ترین نشانه هایی که نشان می دهد کنتاکتور خراب شده است، سر و صدای بلندی است که از واحد کندانسور خارجی شما بیرون می آید. اگر سر و صدا نداشته باشد، بهترین راه برای تشخیص خازن خراب کولر گازی استفاده از دستگاه مولتی متر است که جریان برق را اندازه گیری می کند. همچنین، ممکن است متوجه شوید که برخی از کنتاکتورهای موجود در کنتاکتور ممکن است دچار فرسودگی شوند که به طور طبیعی با گذشت زمان این اتفاق می افتد.

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “کنتاکتور”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای مشاوره تماس بگیرید