جزئیات محصول

توضیحات

در کولر های گازی هایی با قابلیت سرمایش و هم گرمایش برای تغییر حالت دستگاه از گرمایش به سرمایش و یا بالعکس از دستگاه مبدل استفاده می کنند که به آن شیر برقی گفته می شود. هنگامی که با ریموت کنترل اسپیلت می خواهید حالت کولر گازی را از سرما به گرما تغییر دهید، در واقع می خواهید جریان گاز رفت و برگشت را تغییر دهید. در این فرایند، گاز گرم به سمت پنل و گاز سرد به سمت کندانسور هدایت می گردد.

یکی از رایج ترین مشکلات در فصل زمستان برای کولر گازی ها خراب شدن شیر برقی است. زیرا اگر به درستی کار نکند، هم نمی تواند این فرآیند را مهکوس کند و هم به جای هوای گرم هوای سرد را به بیرون پرتاب می کند. در این صورت به دلیل دمای پایین محیط، احتمال یخ زدن اسپیلت افزایش می یابد.

از مزایای آن می توان به کنترل آن از راه دور، امکان نصب در مکان های پر خطر، راه اندازی آسان و کوتاه شدن مسیر لوله کشی اشاره کرد. عواملی از جمله افزایش بیش از حد دمای کندانسور، گیر کردن سازوکار آن، بکارگیری ولتاژ نامناسب، وجود قطعات شکسته، عدم انتقال سیال از شیربرقی، تکرار زیاد قطع و وصل شیر برقی، وجود بست الکتریکی شکسته و یا سیم اتصال بریده، نشت شیر برقی و غیره بر خرابی شیر برقی اثر می گذارد.

شما برای خرید شیربرقی، اطلاع از قیمت و حتی تعمیر و تعویض آن می توانید با ایران اسپیلت تماس حاصل فرمایید و قطعات مورد نیاز خود را نیز از ایران اسپیلت خریداری کنید. ما مجرب ترین کارشناسان را برای شما اعزام خواهیم کرد.

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “شیر برقی”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای مشاوره تماس بگیرید