جزئیات محصول

توضیحات

کولرگازی شما قطعات زیادی را به خود اختصاص داده است، همه این موارد نقش مهمی در کارکرد و عملکرد اسپیلت در طول ماه های تابستان دارد. از مؤلفه های اصلی کولر گازی خازن می باشد که انرژی لازم را برای شروع به کار به سیستم تهویه هوا می دهد و این یک بخش اساسی در فرایند تهویه هوا است.

خازن ها اشیاء استوانه ای کوچکی هستند که انرژی را ذخیره می کنند. آنها در سیستم تهویه مطبوع شما با کمپرسور، موتور دمنده و فن خارجی کار می کنند. اگر یک ولت متر داشته باشید می تواند به شما بگوید که آیا خازن شما سوخته  است یا خیر، اما بررسی و گوش دادن به آن می تواند روش حتی ساده تری باشد. این دو مورد را چک کنید. آیا شما هر گونه صدای زوزه مانندی می شنوید؟ آیا فن می چرخد؟ اگر از کولرگازی صدای زوزه مانندی می شنوید اما فن کار نمی کند، ممکن است مشکل خازن را داشته باشید.

در اثر سوختن خازن، فن کولر گازی کار نمی کند و شما نیاز به تعویض آن دارید. شایع ترین مشکلی که خازن های سوخته می توانند ایجاد کنند ، “استارت سخت” است. در این حین کمپرسور کولر گازی برای راه اندازی با مشکل مواجه می شود و در تلاش برای روشن شدن، بعد از مدتی کوتاه خاموش می گردد. تشخیص اینکه خازن سوخته یا نه مشکل است و همیشه آسان نیست. یک تکنسین خازن باید آن را بررسی کند تا ببیند آیا آسیب قابل مشاهده ای در آن وجود دارد (شکافتن، ریختن روغن، نشت روغن) و آزمایش های الکتریکی را برای اطمینان از این کار انجام دهد.

به همین منظور برای خرید خازن کولر گازی و اطلاع از قیمت خازن اسپیلت می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید و از سایت ایران اسپیلت اقدام به خرید آنلاین خازن اسپیلت کنید.

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “خازن”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای مشاوره تماس بگیرید