جزئیات محصول

توضیحات

یکی از قطعات کولر گازی بلوور فن می باشد که می تواند جریان هوا را با فشار کم اما در حجم زیاد ایجاد کند. آنها معمولاً در کولرهای هوای بزرگ استفاده می شوند. این قطعه به موتور فن کولر گازی وصل می شود و هوا را به خارج از دستگاه پرتاب می کند. از نام های دیگر این قطعه می توان به پروانه کولر گازی، بلور فن و بلوئر فن اشاره کرد.

با توجه به برند کولر گازی، طول و قطر بلوور فن ها با هم منتفاوت است. برای خرید بلور فن باید به سه نکته اساسی توجه داشته باشید:

  • طول
  • قطر
  • طرز اتصال به شفت موتور فن (کنار، داخل یا خارج)

باید بدانید هر چقدر طول و قطر بلوور فن بیشتر باشد، میزان هوادهی و پرتاب باد کولر گازی بیشتر خواهد بود. شما می توانید برای سفارش این محصول طول و قطر بلوور فن را با متر یا خط کش اندازه گیری کنید و آن را برای ما ارسال کنید تا با توجه به نوع کولر گازی شما این محصول برایتان ارسال گردد. در برخی از کولر گازی ها برای استفاده بهینه از فضای داخلی آن، بلوور فن از داخل به شفت موتور فن متصل می گردد. گاهی نیز برای اینکه در صورت لزوم به راحتی و آسانی تعویض شود در کنار شفت موتور فن وصل می گردد. برخی اوقات نیز پیچ اتصال بلور فن به موتور فن کولر گازی در خارج بلور فن است.

برای خرید آنلاین بلور فن، اطلاعات بیشتر از مشخصات فنی، اطلاع از قیمت بلوور فن و غیره می توانید با ما تماس بگیرید و با سایت ایران اسپیلت همراه باشید تا از خرید مطمئن و راحت خود به صورت آنلاین بهره ببرید.

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “بلوور فن”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 + 17 =

برای مشاوره تماس بگیرید