سرویس کولر گازی

سرویس کولر گازی در تهران

کولر گازی از لوازم خانگی مهمی است که در صورت سرویس نشدن آن عمر آن کم می شود و شما را با هزینه های تعمیر کولر گازی و یا حتی خرید کولر گازی دیگر مواجه می کند. نه فقط کولر گازی بلکه همه لوازم مکانیکی و برقی به این صورت می باشد و لازم است در زمان مشخصی اقدام به سرویس آن ها نمایید. سرویس کولر گازی به طور منظم کمک می کند تا هزینه ها کاهش یابد و اسپلیت شما در شرایط عالی قرار گیرد. اما برای سرویس کولرهای گازی چه زمانی باید دست به کار شوید و راه های مراقبت از آن به چه شکل است؟! با ما همراه باشید تا شما را با چگونه نگهداری و سرویس کولرگازی آشنا کنیم.

در این بخش می خوانید:

سرویس کولر گازی در تهران

سرویس کولر گازی در تهران

خدمات سرویس کولر گازی در تهران

کولر گازی نیز همچون دیگر مثل ماشین لباسشویی، کولرهای آبی و یخچال فریزر و دیگر لوازم دیگر در دوره معینی باید سرویس شود. در اصل هریک از قطعات کولرگازی مهم و حیاتی هستند و عدم کارکرد صحیح آن می تواند باعث مشکل ساز شدن در کل عملکرد کولر گازی شود. به همین دلیل بهتر است با هماهنگی یک سرویسکار با تجربه و توانمند در یک زمان مناسب، برای سرویس اسپلیت کولر گازی اقدام نمایید. نا گفته نماند که گاهی خود شما هم می توانید با نگهداری درست، مانع از اختلال کولر شوید. لازم است بدانید: فیلترهای کولر در اثر استفاده زیاد، گرد و غبار را به خود جذب کرده و کثیف می شوند، در این حالت شما بایستی آنها را شستشو دهید تا مشکلی در خنک کردن فضا ایجاد نکند. اگر از سرویس و نگهداری کولر گازی خود غافل شوید خیلی زود کثیف شده و باعث آسیب رساندن به کمپرسور و در نتیجه بالا رفتن هزینه های برق مصرفی شما می شود. به همین جهت برای سرویس و نگهداری کولر گازی در زمان خودش اقدام نمایید، از این رو بهترین زمان برای سرویس اسپلیت کولر گازی، اول فصل بهار و یا زمستان است تا بتوانید در این زمان که نیاز چندانی به کولر ندارید تمامی سرویس هایش را انجام دهید. برای سرویس هرگونه لوازم خانگی خود هم می توانید با تیم مجرب و حرفه ای ایران اسپلیت تماس بگیرید.

خرابی کولر گازی و سرویس آن

آیتم های بسیاری می تواند به عنوان خرابی کولر گازی شناخته شود، به عنوان مثال ممکن است کولر شما در هنگام انجام کارکرد، صدای ناهنجاری بدهد که در این حالت باید به محل قرارگیری کولر توجه کنید، شاید در مکان مناسبی قرار نگرفته باشد. احتمال اینکه پیچ های کمپرسور هم شل شده باشند وجود دارد که می توانید این دو مورد را خودتان مورد بررسی قرار دهید و یا برای سرویس کولر گازی با یک سرویسکار تماس بگیرید.

گاهی امکان دارد دستگاه روشن نشود! در این صورت اولین موردی که باید آن را مورد بررسی قرار دهید، قطع برق است! امکان دارد برق دستگاه قطع باشد و یا برد الکترونیکی خراب شده باشد که بایستی برای سرویس اسپلیت کولر گازی با یک سرویسکار حرفه ای تماس بگیرید. لازم است بدانید: انتخاب سرویس کار کولر گازی نیز دارای اهمیت بسیاری است، چرا که با یک سرویس درست و به موقع می توانید تا سال های سال از آن استفاده نمایید، همچنین با ایران اسپلیت می توانید کیفیت، سرعت در انجام کار و قیمت مناسب را تجربه کنید. بنابراین برای سرویس اسپلیت کولر گازی با این مجموعه تماس بگیرید.

سرویسکار کولر گازی در تهران سرویس کار اسپلیت در تهران

سرویسکار کولر گازی در تهران سرویس کار اسپلیت در تهران

اقدامات لازم جهت نگهداری کولر گازی

در مرحله نخست باید این نکته را یاد آور شد که تا جای ممکن همزمان از کولرگازی و کولر آبی در یک مکان استفاده نکنید زیرا این دو وظایفی متضاد با یکدیگر دارند، کولرگازی از محیط رطوبت می گیرد ولی کولر ابی به محیط رطوبت می دهد. باید دقت کنید که در زمان نصب یونیت داخلی کولر گازی به دکراسیون منزل آسیبی نرسد.

محلی که برای نصب کولر گازی انتخاب میکنید باید مناسب با وزن پنل باشد تا براحتی وزن کولر گازی را تحمل کند و باید قبل از نصب کولر گازی به جنس دیوار دقت کنید.هم چنین پنل در محلی نصب شود که پرتاب باد مناسب با محیط را انجام دهد.

برای نصب پنل داخلی کولر گازی برای جلوگیری از کثیف شدن محیط بهتر است دریل های کیسه دار را به کار ببرید و قبل از عملیات سوراخکاری نهایی بهتر است از مته راهنما استفاده شود و در زمان سوراخ کاری توجه داشته باشید که سوراخ کاری با شیب کمی به سمت بیرون صورت پذیرد.

امروزه بهترین و به صرفه ترین شیوه برای انجام عمل رطوبت گیری کولر گازی ، وکیومکردن است. عمل وکیوم قبل از راه اندازی دستگاه امری الزامی است زیرا اگر رطوبت و گردو غبار از طریق لوله و یا هوای داخل پنل وارد سیستم شود باعث کاهش روند کارکرد دستگاه و در نهایت  آسیب دیدن کولر گازی می شود. نا گفته نماند در سیستم هایی که گاز داخلی کندانسور به هر علتی تخلیه شده باشد قبل از انجام عمل وکیوم باید شیرهای سرویس را باز نگه داشته تا عمل تخلیه به طور کامل در کل سیستم انجام شود.

کولر گازی به چه مواردی برای سرویس نیاز دارد؟

ما از ایران اسپلیت، کارشناس کولرگازی های مختلف خواستیم تا نکات نگهداری و سرویس کولر گازی در تهران را برای کولر گازی های ایستاده، پنجره ای و دیواری به اشتراک بگذارد.

آیا می‌دانستید که یک کولرگازی اسپلیت که به خوبی نگهداری نمی‌شود، برای حفظ دمای یکسان، باید دو برابر بیشتر از یک کولرگازی کار کند؟ تجمع باکتری های مضر و سایر مواد در داخل سیستم نیز بر کیفیت جریان هوا و طول عمر کلی کولر گازی تأثیر می گذارد.

به عنوان یک کارشناس نگهداری و سرویس کولرگازی، ما در خدمات سرویس کولر گازی در تهران به مشتریان خود توصیه می کنیم که به طور منظم از سیستم اسپلیت خود نگهداری کنند. با تلاش های مکرر برای تمیز کردن و نگهداری، هم ساکنان خانه و هم خود سیستم سالم خواهند ماند.

سرویس کولر گازی شامل چه مواردی است

سرویس کولر گازی شامل چه مواردی است

ساده ترین راه برای اطمینان از عملکرد خوب کولر گازی شما این است که از چک لیست کارشناسان خدمات کولر گازی در تهران ما پیروی کنید. لیست زیر تقریباً تمام جنبه های حیاتی تمیز کردن کولر گازی شما را پوشش می دهد.

 • ولتاژ و جریان برق را در موتورهای کولر گازی اندازه گیری کنید و در صورت لزوم اتصالات را تنظیم کنید. اتصالات معیوب نه تنها باعث عملکرد ضعیف می شود، بلکه می تواند سیستم شما را ناامن کرده و عمر این قطعات گران قیمت را کاهش دهد.
 • علف هرز و زباله های نزدیک دستگاه را بردارید.
 • کویل های کندانسور را هر بهار تمیز کنید.
 • اتصالات شل یا برق را بررسی کنید.
 • موتورها و بلبرینگ ها را روغن کاری کنید.
 • گاز مبرد را شارژ کنید. اینکار توسط سرویسکار کولر گازی صورت می گیرد.
 • اطمینان حاصل کنید که تخلیه میعانات گازی شفاف است.
 • کنترل‌های اصلی کولر گازی را آزمایش کنید تا مطمئن شوید که سیستم شروع به کار کرده و یک چرخه کامل را طی می‌کند و سپس به درستی خاموش می‌شود. باید چرخه ای را بدون صداهای غیرمنتظره یا خرابی طی کند.
 • مطمئن شوید که تخلیه میعانات اسپلیت وصل یا گرفتگی ندارد. این سرویس ساده کولر گازی می تواند از آسیب آب به ساختار خانه شما جلوگیری کند، از رطوبت بالا جلوگیری کند و حتی کپک زدگی جلوگیری کند.
 • سطح مبرد را بررسی کنید. سطح مبرد در حالت ایده آل ثابت است. با این حال، اگر به اندازه کافی نباشد، کولر گازی شما ممکن است نشت داشته باشد. اگر مقدار زیاد باشد ممکن است کمپرسور آسیب ببیند.
بریدن شاخه های اطراف واحد خارجی کولر گازی

بریدن شاخه های اطراف واحد خارجی کولر گازی

 • اواپراتور کولر گازی و کویل های کندانسور را بررسی کنید. کویل های کثیف می توانند باعث شوند که کولر گازی طولانی تر و کارایی کمتری داشته باشد.
 • تمیز کردن و تنظیم دمنده کولر گازی جریان هوا را تسهیل می کند و به عملکرد روان سیستم کمک می کند. علاوه بر این، ما بررسی می‌کنیم تا مطمئن شویم که جریان هوای مورد نیاز مختل نمی‌شود – دقیقاً مانند اندازه‌گیری فشار خون زمانی که برای معاینه به سرویس کار کولر گازی در تهران مراجعه می‌کنید.
 • فیلترهای هوا را تمیز یا تعویض کنید. فیلترهای مسدود شده با خاک و زباله جریان هوا را محدود می کنند، که گردش هوا و راحتی را در خانه شما کاهش می دهد و می تواند به تجهیزات شما فشار وارد کند. هر سیستم متفاوت است، بنابراین فیلترها را مرتب بررسی کنید. ممکن است لازم باشد فیلتر کولر گازی خود را هر ماه تعویض یا تمیز کنید.
 • با بررسی تنظیمات دما در ترموستات خود مسئولیت نگهداری پیشگیرانه کولر گازی را بر عهده بگیرید.
 • فیلترها را تمیز یا تعویض کنید. یکی از ساده ترین مراحل نگهداری کولر گازی که می توانید انجام دهید، فیلترهای دستگاه است. اگر قابل استفاده مجدد باشند ، باید تمیز شوند. فیلترهای تمیز می توانند تفاوت زیادی در نحوه عملکرد کولر گازی شما ایجاد کنند. آنها همچنین می توانند کارایی بهتر جریان هوا و سلامت خانواده شما را تضمین کنند.
 • کندانسور و کمپرسور را تمیز کنید. کندانسور بیرونی و اجزای کمپرسور کولر گازی شما نیز باید تمیز شوند. این قسمت ها می توانند پر از برگ، خاک و سایر زباله ها شوند. قبل از تمیز کردن قطعات باید کمپرسور را خاموش کنید. خدمات حرفه ای کولر گازی ما شامل تمیز کردن یونیت های اسپلیت است و ما می توانیم سرویس و نگهداری را به شما ارائه دهیم.
 • لوله و سطوح مبرد را بررسی کنید. همچنین باید سطح مبرد را بررسی کنید. مبرد در داخل لوله های کوچک در واحد قرار دارد. اگر سطوح پایین است یا متوجه نشتی شدید، باید فوراً با یک سرویس کار حرفه ای کولر گازی تماس بگیرید. این چیزی است که باید بررسی شود، حتی اگر قصد تعویض کولر گازی را دارید.
 • درین های (پمپ) تخلیه کولرگازی را بررسی کنید. درین های (پمپ) تخلیه کولرگازی و ناحیه اطراف آنها باید به طور مرتب تمیز شوند. این کار برای جلوگیری از گیر افتادن رطوبت اضافی در داخل دستگاه است که می تواند مشکلاتی ایجاد کند.
 • داکت را بررسی کنید. بررسی داکت برای نشتی یک مرحله نگهداری مهم است. سیستم کولرگازی اسپلیت شما زمانی بهترین عملکرد را دارد که کانال کانال به درستی آب بندی یا عایق بندی شده باشد.
 • زمانی که در حال انجام نگهداری و بررسی کولر گازی هستید مراقب باشید. اگر سوالی دارید یا ار آن سر در نمیاورید بهتر است با یک نمایندگی کولر گازی در تهران تماس بگیرید و درخواست اعزام سرویسکار کولر گازی کنید.
اهمیت سرویس های دوره ای کولر گازی

اهمیت سرویس های دوره ای کولر گازی

اهمیت سرویس های دوره ای کولر گازی

همان طور که قبل نیز اشاره شد همه کولرهای گازی به سرویس دوره ای نیاز دارند تا بتواند طول عمر زیاد و عملکرد درستی داشته باشند. انجام سرویس دوره‌ای کولر گازی شما به شما این اطمینان را خواهد داد که دستگاه‌تان در بهترین حد بهینه بدون خراب شدن ناگهانی کار می‌کند.

سرویس دوره‌ای کولر گازی معمولا باعث افزایش بهره وری کولر گازی می شود و باعث کاهش هزینه های برق مصرفی شما می شود. کثیف بودن فیلتر هوا موجب می شود که کولر نتواند هوا را داخل خانه به خوبی به گردش در آورد. و حاصلش این می‌شود که کولر گازی باید برای زمان بیشتری در طول روز کار کند و شاید شما مجبور شوید که تنظیمات دمایی آن را عوض کنید زیرا حتی با کارکرد بیشتر کولر گازی احساس راحتی و خنکی نمی کنید. کثیف بودن و جرم گرفتن کویل کندانسور باعث می شود که کمپروسور سردکننده سخت‌تر کار کند، که سرویس برق جریان بیشتری را متحمل می شود و حاصل آن افزایش هزینه‌های قبض برق خواهد بود.

سرویس دوره‌ای باعث می شود ایرادات و مشکلات کولر گازی قبل از این که بزرگتر و بیشتر شود بررسی شوند و در هزینه های شما صرفه جویی می کند. کثیف بودن کندانسور علاوه بر این که باعث می شود کولر گازی بیشتر و شدید تر کار کند باعث افزایش هزینه های برق و خرابی زودرس آن می شود.

هزینه و قیمت سرویس کولر گازی

تولیدکنندگان به سرویسکاران و خدمات سرویس کولر گازی در تهران متکی هستند تا واحدهای خود را در بهترین حالت و مطابق با ضمانت‌های طولانی نگه دارند. همچنین بتوانند به آنها خدمات پس از فروش کولر گازی بر اساس گارانتی ارائه دهمد. آنها مطمئن هستند که سرویسکاران خدمات در سرویس سیستم های جدید متخصص هستند. هزینه و قیمت سرویس کولرگازی ممکن است در نوسان باشد. با این حال، قیمت متوسط سرویس اسپلیت بسته به نوع کولرگازی شما متفاوت خواهد بود. هزینه سرویس کولرگازی توسط عوامل مختلفی تعیین می شود. اگرچه اکثر ارائه دهندگان معتبر نرخ های متوسطی را دریافت می کنند. با این حال، به نوع سرویسی که واحد شما نیاز دارد نیز بستگی دارد.

هزینه و قیمت سرویس کولر گازی

هزینه و قیمت سرویس کولر گازی

برای مثال اگر نیاز به شارژ کولر گازی داشته باشید هزینه ای جداگانه به هزینه سرویس کولرگازی اضافه می گردد. برخی از عوامل اساسی موثر بر قیمت سرویس کولرگازی در تهران عبارتند از:

 • مشکل: کولر گازی ممکن است از مشکلات مختلفی رنج ببرند، از جمله سرمایش ناکافی، یخ زدگی یا سرما زدگی، صداها و ناکارآمدی، همانطور که با قبض های بالای آب و برق نشان می دهد. رفع مشکلات ترموستات، مبرد کم، نشتی کانال، مشکلات فن و انجماد کویل کندانسور هزینه کمتری نسبت به تعویض فیلتر هوا و تعویض کویل کندانسور خواهد داشت.
 • سن واحد: عمر کولرگازی 15 تا 30 سال است. کولر گازی شما، مانند هر چیز دیگری، با گذشت زمان خراب می شود و با افزایش سن آزاردهنده تر می شود و در نتیجه تعمیرات بیشتر و هزینه سرویس بیشتر می شود.
 • اندازه: هزینه سرویس کولرگازی نیز تحت تأثیر نوع و اندازه کولر گازی است. اگر کولر گازی شما کوچکتر باشد، دستمزد خدمات نگهداری و سرویس کمتر خواهد بود.
 • فصل: از آنجایی که کولر گازی در تابستان به طور مکرر مورد استفاده قرار می گیرد، خدمات سرویس کولرگازی در تهران تقاضای بیشتری خواهد داشت و در نتیجه تعرفه ها و هزینه های سرویس بالاتر خواهد بود.

در کل، خدمات سرویس کولرگازی ارزانتر از تعویض دستگاه است. اطمینان حاصل کنید که سیستم کولر گازی شما حداقل یک بار در سال، حتی قبل از بروز مشکلات شدید، سرویس پیشگیرانه را دریافت می کند. در غیر این صورت، احتمالاً به دلیل خرابی‌های غیرمنتظره، بیشتر برای تعمیرات اساسی یا تعویض قطعات هزینه خواهید کرد. هزینه سرویس کولرگازی در تهران بر اساس عوامل مختلفی از جمله سن، اندازه، راندمان خنک کننده و پیچیدگی وضعیت دستگاه تعیین می شود. ما می توانیم به شما در صرفه جویی در هزینه سرویس کولر گازی در تهران کمک کنیم. برای تعیین وقت، با ما با شماره 09904600036 تماس بگیرید.

سرویسکار کولر گازی در تهران

یکی دیگر از بخش‌های مهم نگهداری از واحد کولرگازی شما، برنامه‌ریزی یک سرویس نگهداری سالانه اسپلیت است – به طور ایده‌آل قبل از شروع فصل سرمایش – به منظور اطمینان از کارایی آن تا حد امکان. کیفیت هوا برای کولر گازی تضمین می کند که اسپلیت شما در بهترین حالت کار می کند و برای سال های آینده دوام خواهد آورد. به علاوه، سرویسکار کولر گازی در تهران در کیفیت هوا می‌توانند مشکلات کوچک‌تری را که ممکن است در آینده تبدیل به مسائل بزرگ‌تر و پرهزینه‌تر شوند، برطرف کنند.

انواع مختلفی از واحدهای کولر گازی وجود دارد و سرویس و نگهداری آنها به نوع و برند کولرگازی شما بستگی دارد. به همین دلیل بهره گیری از یک سرویسکار کولر گازی در تهران که شایسته، مجرب و حرفه ای است می تواند نه تنها از هزینه هایت تعمیرات بکاهد بلکه میتواند هزینه های قبض را نیز کاهش دهد. چه نیاز به سرویس اضطراری کولر گازی داشته باشید و چه زمان شارژ کولر گازی فرا رسیده باشد، یک سروی کار کولر گازی می خواهید که بتوانید مستقیماً با قیمت مناسب این کار را برایتان انجام دهد. سرویسکار کولر گازی در تهران ایران اسپلیت بهترین انتخاب برای سرویس و نگهداری در منطقه تهران است زیرا رضایت مشتری اولویت اصلی کار آنها است.

ایران اسپلیت تنها بهترین و جامع ترین سرویسکاران آموزش دیده در این صنعت را استخدام می کند. و ما اطمینان حاصل می کنیم که آموزش با ارائه آموزش مداوم ادامه می یابد. در واقع، افراد دارای کولرگازی هایی مانند سامیونگ، ال جی، جنرال، توشیبا، مدیا و گری تکنسین‌های ما را به خانه‌های خود دعوت کرده‌اند تا جزئیات کولرگازی آنها را بررسی کنیم.

سرویس کولر گازی سامسونگ در تهران

سرویس کولر گازی سامسونگ در تهران

سرویس کولر گازی سامسونگ

آیا به دنبال مرکز خدمات سرویس کولر گازی سامسونگ در تهران هستید، ما برای سرویس و نگهداری در تهران اینجا هستیم. ما مرکز خدمات سرویس کولر گازی سامسونگ هستیم. ما طیف گسترده ای از سرویس اساسی برندها را مدیریت می کنیم و همچنین قطعات اضافی و اقلام را ارائه می دهیم. سرویسکار کولر گازی سامسونگ متخصص ما با تجربه هستند. سرویسکاران ما بسیار آماده و با تجربه هستند. تکنسین های ما با هزینه های معقول بهترین سرویس کولرگازی سامسونگ را به مشتریان ما خواهند داد. برای رزرو سرویس اسپلیت سامسونگ، با ما تماس بگیرید.

مرکز سرویس کولرگازی ال جی در تهران

مرکز سرویس کولرگازی ال جی در تهران

مرکز سرویس کولرگازی ال جی

مرکز سرویس کولر گازی ال جی در تهران خدمات سرویس انواع کولر گازی پنجره ای ال جی، اسپلیت ال جی، کولر گازی داکت ال جی، کولر گازی تجاری ال جی، کولر گازی پرتابل ال جی را ارائه می دهد. مرکز خدمات ما یک مرکز خدمات سرویس کولرگازی در تهران است. انتخاب بهترین مرکز سرویس کولرگازی ال جی امری مهم است. شرکت LG Electronics در سال 1958 از کره جنوبی به یکی از بزرگترین تولید کنندگان تلویزیون های امروزی تبدیل شده است. علاوه بر تلویزیون، تلفن همراه، دستگاه های ارتباطی، تجهیزات سرگرمی خانگی، تجهیزات صرفه جویی در مصرف انرژی و لوازم خانگی نیز تولید می کند. وقتی صحبت از لوازم خانگی می شود، این برند به دوام، کیفیت و مزایای صرفه جویی در انرژی محصولات خود می بالد. از این رو تمامی مراکز سرویس کولر گازی ال جی دارای سرویسکاران کولر گازی ال جی ماهر و با تجربه هستند. یک مرکز سرویس کولرگازی اسپلیت ال جی در تهران ایران اسپلیت می باشد.

نمایندگی سرویس کولر گازی جنرال در تهران

نمایندگی سرویس کولر گازی جنرال در تهران

نمایندگی سرویس کولر گازی جنرال

شما برای خنک و راحت نگه داشتن خانه خود به سیستم کولر گازی جنرال خود متکی هستید، اما کولرگازی جنرال شما نیاز به سرویس و نگهداری منظم دارد تا به طور موثر عمل کند تا این اتفاق بیفتد.ایران اسپلیت به عنوان نمایندگی سرویس کولرگازی جنرال می تواند به شما خدمات سرویس کولر گازی در تهران را برای اسپلیت جنرال شما ارائه دهد.

ارائه دهنده سرویس کولر گازی توشیبا در تهران

ارائه دهنده سرویس کولر گازی توشیبا در تهران

ارائه دهنده سرویس کولر گازی توشیبا

همانطور که ماشین شما نیاز به سرویس و نگهداری منظم دارد تا بدون مشکل و درست کار کند، سیستم کولر گازی توشیبا شما نیز به مراقبت منظم نیاز دارد. مراقبت پیشگیرانه از کولر گازی خود نه تنها عمر دستگاه شما را افزایش می دهد، بلکه می تواند مقدار قابل توجهی در هزینه های تعویض شما صرفه جویی کند. چیزی به سادگی تعویض فیلتر هوا در واحد شما می تواند کارایی آن را افزایش داده و کیفیت هوای خانه شما را بهبود بخشد. ایران اسپلیت ارائه دهنده سرویس کولر گازی توشیبا در تهران می باشد.

نماینده رسمی سرویس کولرگازی مدیا در تهران

نماینده رسمی سرویس کولرگازی مدیا در تهران

نماینده رسمی سرویس کولرگازی مدیا

ما نمی توانیم در مورد لزوم نگهداری منظم سیستم های کولر گازی مدیا اغراق کنیم. سرویسکاران اختصاصی ما خدمات سرویس کولر گازی مدیا را در سراسر تهران ارائه می دهند و صرفاً بر روی سرویس و نگهداری واحدهای کولر گازی تمرکز می‌کنند. تجربه گسترده آنها می تواند تعیین کند که آیا یک قطعه خاص به پایان سرویس دهی خود نزدیک شده است یا خیر و توصیه می کند که برای جلوگیری از خراب شدن کولرگازی مدیا در زمانی که بیشتر به آن نیاز دارید، آن را تعویض کنید.

سرویس کولر گازی گری در تهران

سرویس کولر گازی گری در تهران

سرویس کولر گازی گری

چندین نشانه وجود دارد که نشان می دهد سرویس کولر گازی گری شما به تاخیر افتاده است. علائم رایج زمانی است که متوجه می‌شوید دستگاه اسپلیت گری دیگر به خوبی قبل عمل نمی‌کند، به عنوان مثال، سرمایش یا گرمایش به طور مؤثر انجام نمی شود یا جریان هوا محدود می شود. یکی دیگر از علائم رایج بوی نامطبوع است که از سیستم کولر گازی گری می آید. اگر هر یک از این علائم آشکار است، مهم است که واحدهای کولر گازی گری خود را در اسرع وقت سرویس کنید. در این مدت شما در معرض بیشترین خطر از کار افتادن واحد هستید. تجربه ما این است که اکثریت قریب به اتفاق تعمیرات گران قیمت کولر گازی گری در سیستم‌هایی اتفاق می‌افتد که تحت مراقبت یا سرویس منظم قرار نگرفته‌اند. سرویس کولر گازی گری شما یک سرمایه گذاری بزرگ است. به طور طبیعی، شما می خواهید از سرمایه گذاری خود با افزایش عمر سیستم خود و اطمینان از اینکه واحدهای کولرگازی به طور موثر و اقتصادی کار می کنند محافظت کنید.

سایر خدمات ما

برای مشاوره تماس بگیرید